Xing Chen Bian Anime İncelemesi ( Stellar Transformation )

Xing Chen Bian anime incelemesi. Bu incelemedeXing Chen Bian Animesinin konusunu, imdb puanı gibi bir çok bilgi vereceğim. Ayrıca anime hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım.

Xing Chen Bian Animesinin Konusu

Farklı bir boyutta insanlar içsel güçlerine göre statü elde ediyordur. Ama bir çocuk doğuştan içsel gücü olmadan doğmuştur. Bu çocuk içsel gücü yerine daha zor olan dışsal gücünü geliştirmeye odaklanacaktır. Bu çocuğun hayatı ise bir meteor sayesinde değişecektir ve değişik güçler elde edecektir.

Xing Chen Bian Anime İncelemesi
Xing Chen Bian Anime İncelemesi

Xing Chen Bian Animesi Yorum ve Eleştirilerim

Animesinin diğer adı Stellar Transformation. Anime Fantastik, Macera ve Aksiyon türündedir. Anime dizimiz 24 dakikalık bölümlerden oluşmaktadır ve şuan için 2. sezon yayınlanmış durumdadır. Xing Chen Bian 3. Sezon ne zaman çıkacak belirli değil.

Çin animesi olarak karşımıza çıkan dizide 3D modelleme kullanılmıştır. Diğer Çin animelerine göre 3D modelleme daha iyi bir satandartlara sahip. ( 3D modellemede en önemli kısım karakterlerin yürürkenki halidir. Yürürken sert hareketler veya garip kıvrımlar olması o animasyonun iyi olmadığının göstergesidir. Değerlendirmenizi bu kritere göre yapın. ) Ayrıca dövüş ve aksiyon sahnelerine daha çok özen gösterdiklerinden akıcılık çok iyi. Güzel yanı sihir ile ilişkili efektler iyi şekilde işlenmiş.

Donghua ve Japon Anime Önerileri

Dizide insanlar, canavarlar ve yarı insan yarı yaratıkların dövüş sahnelerini bol bol göreceksiniz. Savaş sahnelerini ayrı ayrı efektlerle süslemişler. Efektler arası geçiş çok hızlı ve iyi. Bu evrende güç her şeydir. Bu gücü elde etmenin birden fazla yöntemi mevcuttur. Ayrıca güç kendi arasında kademelere ayrılmıştır. Birde güç kutsal eşyalara göre artıyor. Hammaddenin nadirliğine göre eşyaların gücü ortaya çıkıyor.

Savaşçıların ve efsanevi yaratıkların savaşı bir anime arıyorsanız tam size göre bir dizi. Bu savaşa, savaşçıların kendi arasındaki çekişmede eklenince kaçırılmayacak bir diziye dönüyor. Ayrıca ana karakteri güçlü olan, ana karakterin sonradan güçlendiği, ana karakterin gücünü sakladığı ve canavarlı anime arayanlarada hitap ediyor.

SONUÇ: Animeyi küçük çocuklar içinde uygundur. Filmin imdb puanı bulunmamaktadır ama myanimelist puanı 7.58 ‘tir. Animeye benim puanım 7.0 ‘dır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.