Yao Shen Ji Anime İncelemesi ( Demon Gods )

Yao Shen Ji anime incelemesi. Bu incelemede Yao Shen J Animesinin konusunu, imdb puanı gibi bir çok bilgi vereceğim. Ayrıca anime hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım.

Yao Shen Ji Animesinin Konusu

Nie Li, iblis canvarları ile savaşırken kendini bir anda 13 yaşındaki haliyle okulunda gözünü açar. Hafızası aynı durmaktadır ama güçsüzdür. Çok hızlı bir şekilde güçlenip arkadaşları ile geleceği şekillendirmeyi amaçlamaktadır.

Yao Shen Ji Animesi Yorum ve Eleştirilerim

Yao Shen Ji Anime İncelemesi

Animesinin diğer adları Demon Gods ve Tales of Demons and Gods. Anime Fantastik, Macera ve Aksiyon türündedir. Anime dizimiz 7 dakikalık bölümlerden oluşmaktadır. Şuan için 5 sezon çıkmış durumda. 6. Sezon ne zaman çıkacak belirli değil.

Çin animesi olan Demon Gods, modelleme olarak 3D ‘yi seçmişler. Çin animesi ile 3D animasyonlar eşlemişler gibi. Neredeyse tüm animelerinde 3D modellemeyi seçiyorlar. Aslında izledikçe alışıyorsunuz ama 3D modellemede en önemli kısım karakterlerin yürürkenki halidir. Yürürken sert hareketler veya garip kıvrımlar olması o animasyonun iyi olmadığının göstergesidir. Bu animedede bunu görüyoruz. Yani görsel olarak animemiz orta kalitededir.

Tam Size Göre Fantastik Animeler Burada

Karakter animasyonları orta kalitede olmasına rağmen, sihir ile ilişkili efektler sevindirici şekilde iyi işlenmiş. Buda sizi animeye bağladığı nokta.

Animenin diğer bir kötü yanı 7 dakikalık bölümlerden oluşması. Bu 7 dakikanın zaten 2 dakikası giriş ve bitiş introsundan oluşuyor. Geriye kalan 5 dakikada karakterlerin konuyu işlemesi ve aksiyona girmesi gerekiyor. Buda konuların hızılı bir şekilde seyirciye aktarılmasını gerektiriyor. Buda izleyici üzerinde tamamlanmımış hissiyatı oluşturuyor. Resmen animenin potansiyelini 7 dakika ile sınırlandırmışlar.

Tam Size Göre Süper Güç Animeler Burada

Animede büyülü giysiler, eşyalar, ilaçlar, bitkiler ve hayvanlar mevcuttur. Bunlarla ruh gücünüzü hızlı bir şekilde arttırıp seviye atlıyabiliyorsunuz. 5 farklı ruh gücü var. Bunlarda kendi arasında 5 seviyeden oluşuyor arkadaşlar. Bu kademeleri aşağıda vereceğim.

Yukadarıda saydıklarım haricinde negatif bir şey görmedim. Anime ile sihire doyacaksınız. Eğlenceli yan karakterler ile güzel zaman geçieceğinize eminim.

Yao Shen Ji anime incelemesi
Yao Shen Ji anime İncelemesi

Ruh Kullanıcısı Kademeleri

 • Bronz
 • Gümüş
 • Altın
 • Kara Altın
 • Efsanevi

Yukarıdaki her kademede kendi içinde 5 seviye içeriyor.

Donghua ve Japon Anime Önerileri

SONUÇ: Animeyi ailecek izlemek uygun olmayabilir çünkü azda olsa ecci sahneler mevcut. Filmin imdb puanı bulunmamaktadır. Animeye benim puanım 7.0 ‘dır.

YORUMLAR

 1. Gerçekten güzel bir paylaşım ve bikgiker

 2. Yerinde mantıklı bir elestiri olmus. Hosuma gitti makale. Kendi yorumlarininda olmasi ayri bir hava katmis 👍

 3. Çok güzel konusu varmış çok beğendim

 4. Animeleri çok keyifli ve eğlenceli bulurum bu yüzden her fırsatta yenilerini merak eder izlerim teşekkürler

 5. Oldukça güzel bir incelem olmuş.Elinize saglik.

 6. Animeler çok güzell

 7. Yao shen ji anlatan mükemmel site tavsiye ederim

  1. Güzel anlatım başarılar

 8. 5. Sezon için bilgilendirme yaparmısın
  İnşallah 5. Sezon çıkar

  1. 5. Sezon çıkacak ama ne zaman çıkacak bir tarih verilmemiş hocam. Bu virüs tüm iş kollarını etkiledi ne yazıkki.

 9. Bu anime çok güzel en kısa sürede yeni sezonu bekliyorum lütfen yeni sezon biraz acele çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.