Yukarıdaki Tehlike 3 Film İncelemesi

Bugün Yukarıdaki Tehlike 3 filmini inceleyeceğim arkadaşlar. Bu incelemede filmin konusunu, imdb puanı, filmin bütçesini ve ne kadar kazanç sağladığı gibi bir çok bilgi vereceğim. Ayrıca film hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım.

Yukarıdaki Tehlike 3 Film İncelemesi
Yukarıdaki Tehlike 3 Film İncelemesi

Yukarıdaki Tehlike 3 Konusu

İlk iki filmi izleyenler bilecektir. Dünyada beyinleri hasat edilen uzaylılar ile insanlar beraber yaşamaktadır. İstiladan 15 yıl sonra dünyada yaşayan uzaylılara bir virüs bulaşmaktadır. Virüs bulaşan uzaylılar tekrar düşman gibi davranmaktadır. Bu virüsü yok etmek için başka bir gezegende özel bir ekiple çözüm aracayacaklar.

Fragman

Yukarıdaki Tehlike 3 Fragmanı

Oyuncular

Lindsey Morgan ( Rose ), Jonathan Howard ( Leon ), Daniel Bernhardt ( Owens ), Rhona Mitra ( Dr. Mal ), Alexander Siddig ( Radford )

Yukarıdaki Tehlike 3 Film Eleştiri ve Yorumlarım

Yukarıdaki Tehlike 3 Film İncelemesi

Filmimiz A.B.D yapımı olup 18 Aralık 2020 tarihinde vizyona girmiştir. Film 113 dakika sürmektedir. Filmin orijinal adı Skylines ‘dir. Film Aksiyon, Macera ve Bilim Kurgu türü içermektedir. Filmi altyazılı ve türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Tam Size Göre Bilim Kurgu Filmleri Burada

Filmi, sinema filmi olarak değilde internet, tv filmi için çekildiğini düşünerek yorumlayacağım arkadaşlar. Onun için filmdeki görsel efektler ortanın üstünde çekilmiş. Gerçi artık günümüzde telefonlarda bile yeşil ekran kullanıldıktan sonra, bu filmlerde daha iyi olması normal.

Filmin kötü yanlarından birisi oyunculuk bence. Oyuncular arası gereksiz diolaglar, samimi olmayan mimikler ve bir türlü üstüne oturmayan kadın baş kahramanımız! Zorlama bir kadın karakter olmuş yani üstünemi oturmamış yoksa başkası olsa olurmuydu bilmiyorum ama bir türlü ısınamadım.

Tam Size Göre Aksiyon Filmleri Burada

Filmin diğer eksisi konusu olmuş. Konu herkesin bildiği bir konuyu filme uyarlamışlar. Yani filmin ilk dakikasından filmin finalini tahmin edebilirsiniz. Filmin sonundada bir klasik olarak filmin devamı olarak Yukarıdaki Tehlike 4 filmine göz kırpmışlar.

Bunlara rağmen film imdb puanı (4.7) olarak çok düşük puan almış ama bu puanı hak etmiyor.

SONUÇ: Film ailecek izlenebilir. Filmin imdb puanı 4,7 ( 3,2 bin kişi oy kullanmış ). Filme benim puanım 6.0 ‘dır.

Az Bilinen Beyin Yakan Filmlerin Listesi
Beyin Yakan Filmlerin Listesi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.