1 Yıl Ücretsiz VPN – Tamamen Yasal

1 yıl ücretsiz VPN ve sınırsız trafik kampanyası ile sizlerlerleyim arkadaşlar. Seed4.Me VPN yeni üyelerine tam tamına 1 yıllık ücretsiz VPN ve Proxy aboneliğini hediye ediyor. Lisans süresi boyuncada ücretsiz güncellemelerdende yararlanabilceksiniz.

1 Yıl Ücretsiz VPN

Seed4.Me 1 Yıl Ücretsiz VPN

Size biraz Seed4.Me programını tanıtmak isterim. Öncelikle daha önce kullandığım ülkemizde yasal bir program kesinlikle öneririm. VPN hizmeti olarak Windows, macOS, Android, iPhone ve iPad’e kurulumu destekliyor. Ayrıca 30’dan fazla ülkede sunucuları bulunmantadır arkadaşlar. Mesela şu anda aşağıdaki ülkelerde sunucuları bulunmaktadır.

Çin, Rusya, Letonya, Estonya, Litvanya, Ukrayna, Finlandiya, Moldova, İsveç, Polonya, Romanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Norveç, Avusturya, Almanya, Türkiye, Hollanda , Lüksemburg, İsviçre, Belçika, Kıbrıs, İtalya, İngiltere, Fransa, İsrail, İspanya, Hindistan, Kore, Hong Kong, Kanada, Japonya, Tayvan, Singapur, ABD, Endonezya, Güney Afrika, Brezilya, Avustralya ve Arjantin.

Seed4.Me VPN Programı Ücretsiz

Seed4.Me VPN ve Proxy aboneliği almak için şu adımları izleyin:

  • https://seed4.me/users/register?gift=SHARE21 linkine tıklayarak yeni bir kullanıcı oluşturun. ( Have a coupon code? kısmında SHARE21 yazmıyorsa siz yazınız )
  • Daha sonra üye olurken verdiğiniz mail adresine onay maili ile kod gelecek. Yada onay mailindeki onay kısmına tıklarsanız. Hesabınız otamatik olarak 1 yıllık olarak aktif olacaktır.
  • Sonra hesabınıza girerek hangi cihazı kullanıyorsanız onun setup ‘ını seçip indirin. ( Windows, macOS, Linux, Android, iPhone ve iPad )

İşlemler bu kadar arkadaşlar. Bir yıl boyunca tamamen ücretsiz VPN hizmeti almış olacaksınız. Bu arada profesorungunlugu.com internetin arka kapısıdır. Ayrıca bu lisans ile iPhone VPN ücretsiz program olarakta kurabilirsiniz yada Android VPN ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. çalışmıyor hocam yeni kod yokmu?

    1. Hocam kampanya bitti. Yeni kampanyalar için bizi takipte kalın. Olduğu zaman paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.