100 TL Migros Hediye Çeki Kazan

CEPTETEB ile 2 arkadaşını davet ederek 100 TL Migros hediye çeki kazan. Bu hediye çekini alt limitsiz olarak yani 105 TL ‘lik sepet yaptığınızda 5 TL ödeyeceksiniz anlamına geliyor. Bu zamanda güzel bir kampanya arkadaşlar.

Bu kampanya için bankaya gitmenizede gerek yok. Aşağıdaki linkten Yeni Müşteri Başvuru Formu ‘nu doldurmanız yeterlidir. 1-2 gün içinde banka görevlileri sizi arayarak ne zaman müsait olduğunuzu soracaklar. Ondan sonra verdiğiniz yer ve belirttiğiniz zamanda yanınıza gelerek sizden 1-2 imza alıp gidiyorlar. Sonra 30 dakika içinde CEPTETEB mobil şubeniz açılıyor. Mobil şubeden kendi davet kodunuzu alarak sizde 2 kişiyi davet ederek anında 100 TL Migros hediye çeki kazan.

Davet Kodun kısmına 111022381 yazıp üye olursanız sevinirim.

Yeni Müşteri Başvuru Formu: https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-musteri-basvurusu#Step1

NOT: Başvuru sonucunda kredi kartı gelmeyecek, banka kartı gelecek arkadaşlar. Yani hesabınıza yüklediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Arkadaşlar bu kampanyadan aylık market harcamanızı bedavaya getirebilsiniz. Örneğin annenizi ve babanızı kayıt etseniz ayrıca onların davet koduylada iki tanede arkadaşınızı yapsanız tam 200 TL hediye çeki kazanmış olacaksınız. Diyelimki evlisiniz eşinizi ve ailesini düşündüğünüzde 300-400 TL ‘lik hediye çeki toplayabilirsiniz. Mesela ben bir arkadaşımı davet ederek CEPTETEB ‘li yaptım anında mesaj geldi. Eğer bir kişi daha bulursam mesaj olarak 100 TL hediye çekim gelecek.

100 TL Migros Hediye Çeki Kazan
100 TL Migros Hediye Çeki

Kampanyaya katılıp kendi davet kodunuzu almak için Mobil şubenizi açınız > Sol alt kısımda Kampanyalara tıklayınız > CEPTETEB davet kampanyasını bulunuz > Altta KOD ÜRET demeniz yeterli. Bu kod ile sizde arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi davet edebilirsiniz.

Daha detaylı:

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.