Atatürk’ün Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları

Atatürk’ün yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ile ilgili daha önce bir çalışma görmemiştim arkadaşlar. Genelde Atatürk ‘ün eski siyah beyaz fotoğraflarını renklendirip paylaşılıyor. Ancak r10.net forum sitesinde uidesigns nickli arkadaş Atatürk ‘ün siyah beyaz resimlerini hem renklendirmiş hemde yüksek çözünürlüklü hale getirmiş.

Arkadaş, Atatürk’ün yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını elde etmek için yapay zekayı kullandığını söylüyor. Sonuç olarak çok güzel bir iş ortaya çıkarmış. Kendisini buradan bir kez daha tebrik ediyorum.

Atatürk’ün Fotoğrafları HD Kalitede

Atatürk'ün Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları
Atatürk’ün Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları

Resimlerin çözünürlükleri 3086×3840 gibi yüksek çözünürlüktedir. Resimler HD olunca boyutları doğar olarak büyük oluyor. Bu nedenle fotoğrafları yandex disk ‘e yükledim. Aşağıdaki verdiğim linkten kolayca indirebilirsiniz.

Atatürk resmi büyük boy indirmek için: https://disk.yandex.com.tr/d/mgogIHIpNdFMTQ

Atatürk Fotoğraf Albümü PDF olarak indirmek için: https://disk.yandex.com.tr/i/ne9A1iOrTaS0pg

Atatürk’ün İlk Defa Göreceğiniz Renkli Fotoğrafları İndirmek: https://disk.yandex.com.tr/d/HNxhU9_O9L61bg

Sizinde elinde Atatürk ile ilgili yüksek çözünürlüklü fotoğraflar veya kendi çalışmalarınız olan resimler mevcutsa yorum kısmından yada iletişim sayfamızdan bana ulaşabilrisiniz. Bu güzel çalışmayı el birliği ile dev bir arşive dönüşterebiliriz. Ayrıca Atatürk ‘ün önerdiği kitap Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını incelemek için buraya tıklayarak bakabilirsiniz. profesorungunlugu.com Atatürk ‘ün izinde…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.