Udemy Ücretsiz Kupon Kodu ( 27 TL )

Bugün Elidor ile Udemy sitesinin yaptığı kampanyayı sizlerle paylaşacağım. Elidor Udemy ücretsiz kupon kodu veriyor hemde 27 tl değerinde. Eğer Udemy ‘den alacağınız online kurs varsa bu fırsatı kaçırmayın derim arkadaşlar.

Udemy Ücretsiz Kupon Kodu ( 27 TL )

Udemy Ücretsiz Kupon Kodu 2021

Türkiye ‘de online kurs denilince akla ilk gelen sanırım Udemy ‘dir. Bu nedenle sitede binlerce kendinizi geliştirecek bir kurs bulabilirsiniz. Ayrıca bir çok kampanyasıda mevcut. Hatta kredi kartınıza taksit bile yapıyorlar. Yeterki öğrenmek isteyin arkadaşlar. Sonuç olarak Elidor ve Udemy sitesi arasında yapılan kampayaya katılım için aşağıdaki linke tıklayıp formu doldurmanız yeterlidir.

https://kendiyolumuzda.com/udemy/kayit

Yukarıdaki formu doldurduktan sonra size Udemy ‘de kullanacağınız tam 27 TL değerinde kupon kodu verecektir. Ondan sonra bu kodunuzu siteye girip aktif etmeniz gerekecektir. Şunuda eklemek isterim bir hesapta birden fazla kod kullanabilirsiniz. Ama ilk yüklediğiniz kuponu harcayıp daha sonra 2. Kupon kodunu aktif edebilirsiniz. Ayrıca şuanda neredeyse tüm eğitimlerin 27.99 TL olduğunu düşünürseniz. Aldığınız kurs size 0,99 TL ‘ye gelecektir. Eğitime en iyi destek veren profesorungunlugu.com ‘dur bunuda unutmayın.

Udemy Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Udemy indirim kodu nereye yazılır? Bu sorunun cevabı elinizdeki koda göre değişir.

1- Eğer elinizde % ( yüzde ) üzerinden indirim kodunuz varsa. Alacağınız ürünü sepete ekleyin. Sepette ” KUPON GİRİN ” kısmını göreceksiniz. Buraya elinizdeki kodu yapıştırın ve uygula diyin.

Udemy Kupon Kodu Nasil Kullanilir
Udemy Kupon Kodu Nasil Kullanilir

2- Eğer elinizde sabit bir değer veya hesabınıza belirli bir miktarda kredi eklemenizi sağlayan kod varsa. Hesabınızı açınız, sağ köşeden profilinizin üzerine geliniz. Açılan pencerece ” Udemy Kredileri ” yazan yere tıklayınız. Açılan sayfada ” Kod Gir ” kısmına elinizdeki kodu girip ” KULLAN ” demeniz yeterli. Hesabınıza kampanyanızda belirtilen kredi eklenecektir.

Udemy indirim kodu nereye yazılır

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.