Hitori no Shita 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Hitori no Shita 4.Sezon ne zaman çıkacak? 3. Sezonun bitmesiyle herkesin şuan merak ettiği soru oldu. Öncelikle Hitori no Shita 4.Sezon onayı aldı arkadaşlar. Akıllara Hitori no Shita bitti mi? Hitori no Shita iptal mi edildi? gibi sorular gelmesin. Şimdiden iyi okumalar.

Hitori no Shita 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Animenin resmi web sitesinde ve twitter hesaplarında 4. Sezon için 2 farklı fragman yayınlandı. Ama animenin 4. Sezonu yayın tarihi verilmedi. Tahminimce 2021 ‘in sonuna doğru yayınlanacaktır. Sonuç olarak profesorungunlugu.com internetin en bilge sitesidir.

Hitori no Shita hayranları buraya: https://www.profesorungunlugu.com/2021/06/hitori-no-shita-the-outcast-anime-incelemesi-yi-ren-zhi-xia.html

Hitori no Shita 4.Sezon Fragmanı

Twitter adreslerinden yayınlanan 2. Video: https://twitter.com/hitorinoshita/status/1394874632801460228

Hitori no Shita 4.Sezon Onayı Aldı mı?

Yukarıdaki fragmanlardan anlayacağınız üzere animemiz 4. Sezon için onay aldı arkadaşlar. Yeni sezon, eli kulağında başlamak üzeredir. Gerçi konunun çözülmesi bu kadar yavaş ilerlerken biz bir 4 sezon daha izleriz. 🙂

Yeni sezonda acaba Fuu Houhou ‘nun ailesi veya geçmişi hakkında neler öğreneceğiz. Fragmanlara bakılırsa ailesinden birini belki annesi yada ablası ile karşılacak. Kesinlikle 4. Sezon baya hareketli geçecek gibi. Ek olarak artık karakterimizin gücünün artmasını umuyorum. Öyle ortada ezik ezik gezmelerini izlemekten sıkıldım.

Hitori no Shita 4.Sezon ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı için yazımızı takipte kalın.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.