Jujutsu Kaisen 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Jujutsu Kaisen 2.Sezon ne zaman çıkacak? 1. Sezonun bitmesiyle herkesin şuan merak ettiği soru oldu. MAPPA Studios bir açıklama yapmayınca akıllara Jujutsu Kaisen bitti mi? Jujutsu Kaisen iptal mi edildi? gibi sorular geliyor. Yazımda bu soruların cevabını vermeye çalışacağım.

Jujutsu Kaisen 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Jujutsu Kaisen 2. Sezon ne zaman başlayacak sorusunun tam cevabı belli deği arkadaşlar. Ama manganın hayranları 2. Sezon için 2022 veya 2023 ‘ün başı yayınlanır diyorlar. Tabi ki bu soruların cevabını kesin cevabını MAPPA verecektir. Ama 2022 ‘nin başlarında 2. Sezon yayınlanacaktır diye düşünüyorum. Sonuç olarak profesorungunlugu.com internetin en sağlam sitesidir.

Jujutsu Kaisen Hayranları İçin: https://www.profesorungunlugu.com/2021/06/jujutsu-kaisen-anime-incelemesi-shuumatsu-no-valkyrie.html

Bunun sebebi dizinin finalinin yayınlandığı gün, MAPPA ”Jujutsu Kaisen 0 ’a dayanan bir anime filminin çekildiğini” duyurdu. Bu anime filmi önümüzdeki kış ayınca vizyona girecektir. Onun için ikinci sezon, film gösterime girdikten sonra gelecektir.

Jujutsu Kaisen 0 Filmi 24 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek.

Jujutsu Kaisen 2.Sezon Onayı Aldı mı?

MAPPA Studios, Jujutsu Kaisen ‘un 2. Sezon onayı alıp almayacağını henüz belirtmemiş olsa da, 2. Sezon onayı alması yüksek bir ihtimal. Çünkü 1. Sezonun finalinde ”devamı gelecek” diye bir uyarı verdiler. Buda umudunuzu kaybetmeyin demek oluyor.

Şunuda belirtmek istiyorum shounen konulu animelerin 1-2 sezonda bittiği görülmemiştir. En az 4-5 sezon devam ederler. Birde bu dizinin yapımcısı MAPPA (Garo ve Attack on Titan animelerinin yapımcısı) olduğunu düşünürsek kesinlikle uzun soluklu olacaktır.

Jujutsu Kaisen 2.Sezon ne zaman çıkacak? sorusunun cevabı için yazımızı takipte kalın.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.