Jurassic World – Kretase Kampı Anime İncelemesi

Jurassic World – Kretase Kampı anime incelemesi. Bu incelemede Jurassic World – Kretase Kampı animesinin konusunu, imdb puanı gibi bir çok bilgi vereceğim. Ayrıca anime hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım.

Jurassic World – Kretase Kampı Konusu

Jurassic World Kretase Kampı adında tekrar açılış yapacaktır. Bunun için 6 genç bu kamp gezisi için seçilmiştir. Ama önceki Jurassic Park ‘taki gibi olaylar tekrar baş gösterir ve dinozorlar adayı işgal eder. Bunun sonucunda bu 6 genç adada yalnız başına hayatta kalmaya çalışacaklardır.

Jurassic World – Kretase Kampı Karakterleri

Jurassic World - Kretase Kampı Karakterleri
  • Darius Bowman = Paul-Mikél Williams (dinozorlar hakkında her şeyi bilen çocuk)
  • Yasmina Fadoula = Kausar Mohammed (utangaç sporcu olan kız)
  • Brooklynn = Jenna Ortega (sosyal medya fenomeni kız)
  • Kenji Kon = Ryan Potter (zengin çocuk)
  • Sammy Gutierrez = Raini Rodriguez
  • Ben Pincus = Sean Giambrone

Jurassic World – Kretase Kampı Türkçe Fragmanı

Jurassic World – Kretase Kampı Eleştiri ve Yorumlarım

Anime, A.B.D yapımı Netflix animasyon dizilerinden olup, 18 Eylül 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Dizimiz 24 dakikalık bölümlerden oluşmaktadır. Dizinin orijinal adı Jurassic World: Camp Cretaceous ‘dur. Jurassic World – Kretase Kampı filminin bütçesi belirli değil. Jurassic World – Kretase Kampı; Macera, Bilim Kurgu, Aksiyon ve Fantastik türündeki dizilerden hoşlananlara hitap ediyor. Ayrıca Jurassic World – Kretase Kampı filmi Netflix ‘te Türkçe dublajlı olarak HD kalitede izleyebilirsiniz.

Peki Jurassic World – Kretase Kampı kaç bölüm olacak? Jurassic World – Kretase Kampı kaç sezon? Şuanlık 3. Sezon onaylı toplam 26 bölümden oluşuyor. Jurassic World – Kretase 4. Sezon ne zaman çıkacak? sorusunu soranlar var. Bu konuda Netflix henüz bir açıklama yapmadı. Yaptığı zaman bu yazımızı güncelleyeceğim.

Animemiz kitaptan uyarlama bir dizidir. Zaten bu animenin daha öncesinde bir çok filmi yayınlanmıştır. Onun için izlerken yabancılık çekmeyeceksiniz. Her şey size tanıdık gelecek ve animeye çabuk ısınacaksınız. Düşünün bir yetişkin olarak o klasik Jurassic Park müziğini duyar duymaz ürperdim ve heyecanlandım.

Yetişkinlerde İzlesin

Anime diyip izlememezlik yapmayın. Dizi ilk 4 bölümden sonra gerilim tamamen artıyor. O baskıyı üstünüzde hissediyorsunuz. Zaten bir çok olay Jurassic World filmi ile çakışıyor. Ama kendi yolunda da ilerlemeyi sürdürüyor.

Şunu belirtmek isterim karakter ve dinozorların çizimleri muhteşem. Adamlar film gibi önem vermişler. Öyle baştan savma iş çıkarmamışlar. Hatta bazı sahnelerde gerçek mi değil mi diye şaşıracaksınız.

Animenin 6 farklı karakteri mevcuttur. Ancak bu karakterlerin hepsi birbiriyle zıt özelliklere sahip kişilerdir. Zaten anime bu karakterlerin birbirleriyle olan ilişkisi üzerine ilerliyor. Hem aralarındaki zıtlıkları hemde dinozorlarla baş etmeyi öğreniyorlar. Başka bir deyişle aralarındaki sorunları çözmek zorundalar yoksa dinolara yem olacaklar. 🙂

Bu yüzünden arkadaşlığın, yardımlaşmanın ve hayvan sevgisinin önemini anlatan güzel çizgi filmlerden birisi. Çocuklarınız ile izlenip onlara bölümler hakkında soru sorabilirsiniz.

Kretase Kampı dizisi nasıl? Bu animasyon dizisini çocuklarınız ile birlikte izlemelisiniz. Ayrıca dinozorları seven biriyseniz tam size göre bir anime. Bu arada Jurassic World – Kretase Kampı imdb puanı 7.5 ‘tür. ( 5 bin kişiden fazla oy kullanmıştır. ) Filme benim puanım 7.8 ‘dir. Sonuç olarak Jurassic World – Kretase Kampı anime İncelemesi ‘ni beğenmişsinizdir umarım.

Jurassic World – Kretase Kampı Resimleri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.