One Punch Man 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

One Punch Man 3.Sezon ne zaman çıkacak? 2. Sezonun bitmesiyle herkesin şuan merak ettiği soru oldu. Öncelikle One Punch Man 3.Sezon onayı aldı arkadaşlar. Ama aradan geçen 2 yıl sonunda akıllara One Punch Man bitti mi? One Punch Man iptal mi edildi? gibi sorular geldi. Şimdiden iyi okumalar.

One Punch Man 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Onayı aldı mı?

One Punch Man 3. Sezon ne zaman başlayacak sorusunun tam cevabı belli değil arkadaşlar. Ama manganın hayranları 3. Sezon için 2022 başı gibi yayınlanır diyorlar. Tabi ki bu soruların cevabını kesin olarak Madhouse Stüdyo verecektir. Ama adamlar o kadar rahatki hiç bir açıklama veya tarih vermiyorlar. Şuana kadar 4. Sezonu bekliyor olamamız lazımken biz hala 3. sezon üzerine tartışıyoruz.

Sanırım 2021 yılında da çıkmayacak. Çünkü Madhouse resmi web sitelerinde 2021 yılının takvimine bakıyorum. Bizim anime hariç hepsine açıklama yapmışlar. Buyrun sizde bakabilirsiniz. http://www.madhouse.co.jp/

Ne yazıkki umutlar 2022 ‘ye kaldı. 🙁

One Punch Man 3.Sezon Onayı Aldı mı?

Onay aldı ama ne zaman yayınlanacağı hakkında en ufak bir açıklama yok arkadaşlar. profesorungunlugu.com yapımcıya tek yumruk atacak az kaldı!

One Punch Man 3 sezon neden çıkmadı?

Normal şartlarda 2020 yılı içinde üçüncü sezonun yayınlanması bekleniyordu. Ama covid-19 ‘un çıkması yüzünden animenin ertelendiğini düşünüyorum. Düşünüyorum diyorum çünkü resmi hiç bir açıklama yapılmadı. Ben bu kadar hayranı olan bir anime görüpte yapımcılarının bu kadar rahat olanını görmedim.

Ne yapımcısı nede Netflix çıkıpta birisi iki satır twit atıp açıklama yapmıyor. Resmen falcılığa başladık. Eğer gaipten One Punch Man 3.Sezon ne zaman çıkacak? haberi alan olursa banada haber versin.

YORUMLAR

 1. Kanka manga baya yavaş ilerliyor bazen 15 sayfa atıyorlar 3 sezonu yaptıktan sonra ellerinde mangadan işlicek bir şey kalır mı bilmem şu anlık içerik yeterliliği var yapmak isteseler yaparlar ama mangada 15 sayfa yayınlarlarsa 3 sezonu yaparlarda herhalde 4 sezonu torunlarıma izletirim.

  1. Aynen mangayı okumuyorum animenin heyecanı kaçmasın diye. 🙂 Ama şuan çok rahat 3. Sezon çıkar. 4. Sezon içinde araya filler bölüm atsınlar hocam. Dediğin gibi 4. Sezon olursa benim kıza yetişir.

 2. Bu kadar güzel bir animenin bölümleri az olması sezonları çok yavaş gelmesi hiç hoş değil.

  1. Aynen Shan size katılıyorum. Bu kadar fanı olmuşken neden uzatırlar anlamış değilim.

 3. ilk sezonu dedemin dedesi
  ikinci sezonu dedem
  bu sezonda bana kaldı veya torunuma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.