Overlord 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Overlord 4.Sezon ne zaman çıkacak? 3. Sezonun bitmesiyle herkesin şuan merak ettiği soru bu oldu. Öncelikle Overlord 4.Sezon onayı aldı arkadaşlar. Ama aradan geçen 3 yıl sonunda akıllara Overlord bitti mi? Overlord iptal mi edildi? gibi sorular geldi. Şimdiden iyi okumalar.

Overlord 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Onay aldı mı?

Overlord 4. Sezon ne zaman başlayacak sorusunun tam cevabı belli değil arkadaşlar. Hatta Madhouse Stüdyo ‘suna kaldıysak daha çok bekleyeceksiniz anlamına geliyor. Biliyorsunuz One Punch Man animesinin 3. Sezonu ‘nu tam 2 yıldır bekliyoruz ve hala bir haber yok. Madhouse dizilerin onayını veriyor ama sonraki 2-3 yıl hayranları süründürüyor.

Bakınız: Overlord Animesinin İzleme Sırası

Madhouse beni yanıltmazsa 4. Sezon ‘u 2023-24 yılları gibi izleriz. Tabi bu öngörü süresi kısalmaz ama uzayabilir. 🙂

Overlord 4.Sezon Onayı Aldı mı?

Yapımcı stüdyo Madhouse 15 Mayıs 2021 tarihinde hem web sitelerinden ayrıca twiter hesaplarından Animenin 4. Sezon ve film onayını aldığını açıkladılar. Birde sonuna utanmadan dört gözle bekleyin yazmışlar. 🙂

Şuan 4. Sezon yayınlandı ve final yaptı arkadaşlar. Artık bir 3-4 sene daha Overlord 5. Sezon ne zaman diye arama yaparız.

”Popüler web romanı “Animasyonun ilk sezonu 2015 yılında, film versiyonu 2017 yılında, ikinci ve üçüncü sezonları 2018 yılında yayınlanmış ve büyük tepki almıştır. Ve bu sefer, TV animasyonunun 4. Sezonu ‘nun ve tamamen yeni film versiyonunun yapımına karar verildi! Lütfen bir sonraki görselleştirmesini dört gözle bekleyin!” bkz.

Diğer film,dizi ve animelerin –> İzleme Sırası <– için tıklayınız.

Overlord 4.Sezon ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı için yazımızı takipte kalın. Ya da sizde bir tarih verebilirsiniz. 🙂

YORUMLAR

  1. evet dört gözle bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.