Record of Ragnarok 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Record of Ragnarok 2.Sezon ne zaman çıkacak? 1. Sezonun bitmesiyle herkesin şuan merak ettiği soru oldu. Netflix bir açıklama yapmayınca akıllara Record of Ragnarok bitti mi? Record of Ragnarok iptal mi edildi? gibi sorular geliyor.

Shuumatsu no Valkyrie ne zaman başlayacak dedik dedik ve 17 Haziranda Netflix ‘te 12 bölümlük ilk sezon yayınlandı. Ardından manganın hayranları direk 2. Sezonun ne zaman yayınlanacağı konusunda cevap aramaya başladılar. Bu soruların cevabını kesin cevabını Netflix ‘ten başkası veremez. Ama 2022 ‘nin ortalarına doğru 2. Sezon yayınlanabilir. Sonuç olarak profesorungunlugu.com internetin en bilge sitesidir.

Record of Ragnarok Hayranları İçin: https://www.profesorungunlugu.com/2021/06/record-of-ragnarok-anime-incelemesi-shuumatsu-no-valkyrie.html

Record of Ragnarok 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Record of Ragnarok 2.Sezon Onayı Aldı mı?

Netflix, Record of Ragnarok ‘un 2. Sezon onayı alıp almayacağını henüz belirtmemiş olsa da, 2. Sezon onayı alması yüksek bir ihtimal. Çünkü 1. Sezonun finalinde 4. Savaşın giriş kısmını yayınladı. Buda demek oluyor ki 2. Sezon şuanda ya bitti yada bitmek üzeredir. Ayrıca Netflix ‘in daha önce ”anime dizi ve filmlerden oluşan kütüphanesindeki sayıyı iki katına çıkarmayı düşündüklerini” söylemişlerdi. Bu tüm anime hayranları ve Record of Ragnarok hayranları için iyi haber, umarım!

Şunuda belirtmek istiyorum Tanrılar ile İnsanlar arasındaki savaş öyle 2-3 sezona sığmaz. Şöyle ki ufak bir hesapla 12 bölümlük sezona 3 savaş sığdırdılar. Geriye 10 savaş kaldı ve buda en az 3 sezon daha olacak anlamına geliyor.

Record of Ragnarok 2.Sezon ne zaman çıkacak? sorusunun cevabı için yazımızı takipte kalın.

10 Ağustos 2021

Jojo İzleme Sırası

YORUMLAR

  1. spoiler vermiş link bıraktığınız site sağolun gerçekten

    1. ”Record of Ragnarok Spoiler İnceleme” diye belirtmiştim. Sanırım görmediniz Seren Hanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.