Uslu Dur Film İncelemesi (Big Stan)

Bugün Uslu Dur film incelemesi yapacağım arkadaşlar. Bu incelemede Uslu Dur filmin konusunu, imdb puanı, filmin bütçesini ve ne kadar kazanç sağladığı gibi bir çok bilgi vereceğim. Ayrıca film hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım.

Uslu Dur Film İncelemesi (Big Stan)

Uslu Dur Konusu

Stan bir emlakçı ve aynı zamanda dolandırıcıdır. Sonunda suçlu bulunup 3 yıl ceza almıştır. Ama hapishaneye 6 ay sonra gidecektir. Stan, ceza alınca hapishanede kendisi gibi güçsüz kişilere neler yapıldığını öğrenmiştir. Cezaevinde tecavüze uğramamak için 6 ay içinde kendisini korumayı öğrenmelidir. Bakalım Stan kendini koruyabilecek mi?

Uslu Dur Oyuncuları

  • Big Stan = Rob Schneider
  • The Master = David Carradine
  • Mindy = Jennifer Morrison
  • Warden Gasque = Scott Wilson

Uslu Dur Fragmanı

Uslu Dur Film Eleştiri ve Yorumlarım

Filmimiz A.B.D yapımı olup, Silver Nitrate tarafından 7 Kasım 2007 tarihinde yayınlanmıştır. Filmin süresi 105 dakikadır. Filmin orijinal adı Big Stan ‘dır. Uslu Dur filminin bütçesi 10 milyon $ ama gişede zarar ederek 8+ milyon $ kazanmıştır. Big Stan; Aksiyon ve Hapishane Komedi türünde filmlerden hoşlananlara hitap ediyor. Ayrıca Uslu Dur Netflix olarak aratanlar film orada yayınlanmamaktadır.

Hapishane temalı komedi filmi olan Big Stan orta düzeyde sizi güldürme potansiyeline sahip. Ayrıca filmde öyle absürt komedi sahneleri yok. Boş vaktinizde oturup izleyebileceğiniz bir yapım olmuş. Zaten filmde Rob Schneider olması bile izlemeniz için yeterlidir diye düşünüyorum. Adamın tipi komik değil mi? 🙂 ancak internetin en komiği profesorungunlugu.com ‘dur.

Rob Schneider önceki filmlerini sevdiyseniz bu filminide izlemekten keyif alacaksınız. Komik sahneler daha çok olay durumlardan meydana geliyor. Tabi bu sahneleri önceden tahmin etmek biraz sizin beklentinizi düşürecektir. Ama genel anlamda güleceksiniz.

Uslu Dur Filmi Hakkında Bilinmeyenler

  • Rob Schneider, sette gıda zehirlenmesi geçirmiş.
  • Hapishane sahneleri California’daki kapalı bir kadın hapishanesinde çekilmiştir.
  • Rob Schneider filmi aile şirketine çevirmiş. Mesela Gardiyan rolündeki Matt Farley, Rob Schneider’in kayınbiraderidir. Dentim Kurulu üyesini oynayan Pilar annesidir.
  • Olivia Munn oynadığı ilk filmdir. Daha sonra kendisini X-Men gibi büyük yapımlarda izleyeceğiz.

Bu Film İzlenir mi? Filmi ailecek izlemeyiniz. Uslu Dur imdb puanı 6.2 puan almıştır.( 42 bin kişiden fazla oy kullanılmıştır. ) Filme benim puanım 7.0‘dir. Bu arada Uslu Dur film incelemesi ‘ni umarım beğenmişsinizdir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.