Vakıfbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Vakıfbank sim kart bloke kaldırma işlemi aslında çok basit bir işlem. Dün operatör değişikliği yaptığım için kartım bloke olmuştu. Kısacası başıma geldiği için biliyorum. Bu nedenle Vakıfbank operatör değişikliği bloke kaldırma mobil bankacılık yöntemi ile 4 adımda nasıl kaldırdığını anlatacağım.

Vakıfbank Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Sim Bloke kaldırmak için 2 farklı yöntem vardır. Bunlar;

  1. si ATM şubesine gidip kartınız ile sim kart blokesini kaldırabilirsiniz. (Vakıfbank kartsız sim kart bloke kaldırma diye bir olay yok arkadaşlar. Kesinlikle kartınızı istiyor.)
  2. si Vakıfbank mobil bankacılık ile sim kart blokesini kaldırabilirsiniz.

Şimdi bazı siteleri incelediğimde Vakıfbank Müşteri Hizmetlerinden de blokenin kaldırılabileceğini yazmışlar ama şuanda öyle bir şey yok. Bizzat ben aradım ve sordum. Müşteri hizmetleri yukarıda verdiğim yöntemlerden başka sim blokesinin kaldırılamayacağını söyledi. En iyi müşteri hizmeti profesorungunlugu.com ‘da. 🙂

Vakıfbank Sim Kart Bloke Kaldırma (Mobil Bankacılık)

Vakıfbank Sim Kart Bloke Kaldırma (Mobil Bankacılık)
Vakıfbank Uygulaması ile SIM Kart Bloke Kaldırma Gif şeklinde

Bu işlem için telefonunuzdan Vakıfbank mobil uygulamanızı açınız. Daha sonra aşağıdaki işlemleri takip edin.

Mobil Şubemize giriyoruz > Sol üst kısımda profil simgesi var ona tıklıyoruz > Ayarlar > Güvenlik Ayarları > Sim Kart Bloke Kaldır işlemleriniz bu kadar. Size dediğim gibi basit bir işlem.

Yazımızı PDF olarak okuyabilirsiniz. https://www.evernote.com/shard/s735/sh/2bb89d1a-4a0f-5d06-5373-7effcf5fc25d/fc431795e9c29acfc5dc36eaf233ab99

Atm Şubesi ile Vakıfbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Kartınızı atm ‘ye sokunuz > Açılan menüde Bankacılık İşlemlerini seçiniz > Diğer İşlemler > Karşınıza direk SIM Kart Bloke Kaldırma diye bir buton geliyor ona tıklayınız > Sizden telefon numaranızı onaylamanızı isteyecek. Ek olarak telefonunuza kod falan gelmeyecek. Onay butonuna basmanız yeterlidir. Tüm işlemler 2 dk. sürmüyor.

Bu ve benzer anlatımlar için Youtube Kanalıma abone olmayı unutmayın. ABONE OL

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.