Loki 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Loki 2.Sezon ne zaman çıkacak? 1. Sezonun bitmesiyle herkesin şuan merak ettiği soru oldu. Akıllara Loki bitti mi? Loki iptal mi edildi? gibi sorular gelmesin Çünkü Disney+ 2. Sezon onayını şimdiden duyurdu. Ve Loki hayranlarının içine su serpti.

Loki 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Loki 1. Sezon finalinde yayınlanan 2. Sezon için bekleyin görseli

6 bölümden oluşan ilk sezon dün itibariyle final yaptı arkadaşlar. Hatta final sahnesinden sonra 2. Sezon için bir görselde eklemişler. Ama Loki 2. Sezonun tam ne zaman yayınlanacağı belirli değil. Fakat 1.Sezon 1.Bölüm 9 Haziran Çarşamba günü yayınlanmış.Buna bakarak tahminde bulunursam Loki 2.Sezon 7 Haziran 2022 tarihinde çıkabilir. Bakalım tahminim tutacak mı?

Loki Dizisini İzleyenleri Buraya Alalım

Zaten daha önce yapılan açıklamaya göre Loki 2. Sezon hazırlıkları 2022 ‘nin ilk aylarında başlanacakmış. Bu zamana kadar umarım Disney+ ülkemize erişime açılırda Loki ‘yi düzgünce izleriz.

Loki 2.Sezon ‘da Neler Olabilir?

İlk sezon finalinde tek zaman çizgisi bir çok çatallara ayrılmıştı. Hatta bunun sonucunda Lady Loki bizim oğlanı farklı bir evrendeki ZVB ‘ye göndermişti. Yeni sezonda Geriye Kalan Kişi ‘nin ölmeden önce söylediği kendi kötü varyantlarının savaşını izleyeceğiz. Benim tahminim bu yönde.

Sizin farklı tahminleriniz varsa onlarıda öğrenmek isterim.

Loki, Doctor Strange 2’de Yer Alacak

Loki, 25 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek Doctor Strange ‘in ikinci filmi olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness ‘da yer alacakmış. Hatta Doctor Strange 2 filmi bizim kötülük tanrısının final sahnesinden sonrasını konu edinecekmiş. Hatırlarsanız sezon finalinde Geriye Kalan Kişi ‘yi Lady Loki öldürerek zaman akışında çatallanmalara neden olmuştu.

Sizce Loki 2.Sezon ne zaman çıkacak?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir