The Tomorrow War 2 Ne Zaman Çıkacak? (Yarının Savaşı 2)

The Tomorrow War 2 ne zaman çıkacak? 1. Filmden sonra herkesin şuan merak ettiği soru oldu. Öncelikle Yarının Savaşı 2 filmi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Peki The Tomorrow War 2 ne zaman vizyona girecek? Şimdiden iyi okumalar.

The Tomorrow War 2 Çekimleri Başladı mı?

Amazon, filmin haklarını 200 milyon dolara karşılığı Skydance aldı. Filmin haklarını amazon alınca kulislerde filmin ikincisi çekilecek diye haberler dolaşmaya başladı. Aslında mantıklı çünkü devam filmini çekmeyecek kişi 200 milyon dolara filmin haklarını almazdı.

Ayrıca film Amazon Prime ‘ın şimdiye kadar en çok izlenen filmi oldu. Buda devam filmi için büyük etken oldu.

Gerçekte şuanda ne Amazon ‘dan, ne yönetmenden nede oyunculardan resmi bir açıklama yok. Tüm bunlar tahmin üzerine yapılıyor. Ama filmin 2. si çekilirse büyük ihtimal aynı başrol oyuncuları ile devam edeceklerdir.

Yarının Savaşı filminin hayranlarını buraya alalım.

Devam filminin yönetmenliğini ilk filmde de olduğu gibi Chris McKay üstlenecektir diye düşünüyorum. Aynı zamanda senarist Zach Dean de filmin senaryosunu kaleme alacaktır. Chris Pratt, Yvonne Strahovski, Sam Richardson, Betty Gilpin, Edwin Hodge ve J.K. Simmons’ın da yeni The Tomorrow War 2 için ilk filmdeki rollerine geri dönmesini bekliyorum.

Bu gidişle The Tomorrow War 2 Ne Zaman Çıkacak? Sorusunu daha çok sorarız gibi geliyor.

The Tomorrow War 2 Konusu Ne Olabilir?

The Tomorrow War 2 Ne Zaman Çıkacak? (Yarının Savaşı 2)
Kokpit ‘te ters asılı duran iki uzaylıdan birisi.

İlk filmde ne olmuştu gelecekten gelen torunlarımız Dünya ‘nın uzaylı bir ırka yenilmek üzere olduğunu söyleyip geçmişten yardım istemişlerdi. Finalde ise Whitespike ‘ların nereden geldiğini öğrenmiştik.

Whitespike ararken bir uzay aracının içine giriyorlardı ve kokpitte farklı bir türden uzaylıları görüyorlar. İşte 2. Filmde bu uzaylıların ana kolonisi ile Dünya arasında geçen ikinci bir savaşı konu alacaktır. Benim tahminim bu yönde.

Sizin farklı tahminleriniz varsa onlarıda öğrenmek isterim. Ayrıca filmle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.