Güldür Güldür Show Ne Zaman Başlayacak? 2021-2022 Sezonu

Güldür Güldür Show ne zaman başlayacak? 2021-2022 sezonu tarihi belli oldu arkadaşlar. Show Tv ‘nin yaptığı açıklamaya göre Güldür Güldür yeni sezon 2021 bölümleri 2 Ekim tarihinden itibaren yeni bölümleri ile karşımıza çıkacak.

Güldür Güldür Show Ne Zaman Başlayacak? 2021-2022 Sezonu

Ama yeni sezonda Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu olmayacak. Gerçi burada M. Akkoyunlu pek önemli değil. Bir çok kişi Ecem Erkek ‘ın canlandırdığı karakterleri özleyecek. Yeni oyuncuların arasında Toygan Avanoğlu ‘nu görüyorum. Kendisi komik bir tip bakalım nasıl bir karakteri canlandıracak.

Şaka bir yana tam 9 sezondur ekranlarda her zaman zirveye oynayan bir program olmuş. Şahsen ben Çağlar Çorumlu hayranı olarak onun oynadığı sezonlar favori sezonlarımdır. Tek beğenmediğim yanları işlerine siyaset karıştırmalarıdır. Bunu tv ekranlarında pek göremezsiniz ama Türkiye turnelerinde bunu dibine kadar işliyorlar.

Bunu Güldür Güldür Show Adana gösterilene gittiğimdede bahsetmiştim. Show güzeldi ama siyaset içlerine işlemiş demiştim. Sonuç olarak beni her zaman güldüren bir program olmuştur.

Bakanız: Güldür Güldür Show Adana Gösterisi

Mesela Güldür Güldür ‘ün en büyük rakibi görülen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 beni hiç güldürmüyor. İnanın 2-3 bölüm kendimi zorlayarak izledim ama tek bir sahnesine bile gülemedim. Bana çok yapmacık geliyor ve karakterlere bir türlü ısınamadım.

Sanırım Türkiye ‘de komiğime giden iki programdan biri olan Güldür Güldür Show ‘u izlemeye devam edeceğim. Güldür Güldür Show Ne Zaman Başlayacak? Sorunuzun cevabını aldınız umuduyla.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.