Lucifer 7. Sezon Olacak mı? Lucifer 7. Sezon Ne Zaman? Lucifer Bitti mi?

Lucifer 7. sezon olacak mı? Lucifer 7. Sezon ne zaman? Gibi umut vadeden sorular sosyal ağlarda dolaşıyor. Aynı zamanda Lucifer final mi yaptı? Lucifer bitti mi? gibi sorularda soruluyor. Kesin olarak 10 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan 6. Sezon ile beraber Lucifer final yaparak yayın hayatına son verdi.

Lucifer 7. Sezon Olacak mı? Lucifer 7. Sezon Ne Zaman? Lucifer Bitti mi?

Lucifer 7. sezon gelecek mi? Bir Lucifer fanı olarak ne yazık ki bunu yazmak istemezdim ama yeni bir sezon gelmeyecek. Bunu hem dizinin finalinden hemde başrol oyuncusu Tom Ellis ‘in açıklamalarından anlıyoruz. Dizinin final bölümünde tüm cevapsız sorular cevap bulmuş oldu.

Ama çok ileriki bir zamanda oda düşük bir ihtimal farklı evrenlerde Lucifer ‘ı görebiliriz. Hatırlarsanız babası, annesinin evrenine ona yardım etmek için gitmişti. Bende son bölümü izledikten sonra neden olmasın diye düşündüm. Belki kendisini belki çocuğunu yeni bir Lucifer olarak görebiliriz.

Bakınız: Lucifer 5. Sezon İncelemesi

Şimdiye kadar izlediğim en değişik dizilerin arasındadır. Belki öyle ahım şahım bir dizi değil yada imdb ‘de zirveye oturmaz ama şeytanı sevdiren tek dizi olarak kalacaktır. Evet bir nesil Morningstar sayesinde şeytana sempati duydu. Hatta ülkemizde bu konu üzerinden bir çok espri yapıldı.

Bu sezonda çarpılmazsak artık daha bir şey olmaz.

Evet diziyi izleyen herkes yukarıdaki cümleyi kurmuştur sanırım. 🙂 İşte herkese aynı duyguyu yaşatan bir diziydi. Sonuçta 2016 yılında başlayan dizimiz 2021 yılında o şekilde veya bu şekilde bitti. 🙁 Lucifer 7. Sezon Olacak mı? Artık olmayacak keşke olsa. 🙁

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.