Nashira Resort Hotel Yorumlarım (Manavgat-Antalya)

Nashira Resort Hotel yorumlarım belki burada tatilini geçirecekler için yol gösterebilir. Otelin tam adı Nashira Resort Hotel & Aqua – Spa olarak geçiyor. Otelin tam adresi Sorgun, Titreyengöl – Manavgat/Antalya olarak geçiyor.

Nashira Resort Hotel & Aqua – Spa Yorumları

ETS Tur aracılığı ile aldığımız otelimize yaklaşık (Adana ‘dan Antalya ‘ya) 6 saatlik bir yolculuktan sonra varıyoruz. Otele girer girmez sizi sıcak ve geniş bir lobi karşılıyor. Lobi kısmı gerçekten çok güzel ve size ferahlık hissiyatı veriyor. Ama aynı zamanda içeride sıcaktan nefes almak neredeyse imkansız.

Şöyle izah edim sanki hamama giriyorsunuz gibi şıpır şıpır terliyorsunuz. Klimalar yetersiz kalıyor yada merkezi sistemi çalıştırmıyorlardı. Neyse giriş sol kısımda form doldurup kayıt yaptırıyorsunuz. Daha sonra eşyalarınız odanıza taşınıyor. Kayıt sırasında aşağı inip öğlen yemeği yiyebilirsiniz.

Otelin odaları gayet temizdi. Mini buzdolabında su,soda ve gazlı içecekler mevcut. Eğer kapınıza ‘rahatsız etmeyin’ etiketi asmazsanız her gün sabah mini buzdolabı yenileniyor ve odanız temizleniyor.

Otelin genelinde bir çalışan eksikliği mevcut bunu hissedeceksiniz. Eğer biraz personel sayısı artarsa otelin kalitesi artacaktır.

İki sene önce gittiğim Club Marco Polo Hotel ‘in kalitesinin altında bir otel ama orta sınıf otellerin arasında en iyilerinden biriydi.

Nashira Resort Hotel & Aqua – Spa Yemekleri

Geçen seneki Bieno Club Sunset Hotel & Spa rezaletinden sonra bu sene gerçekten dünya varmış dedik. Çünkü geçen sene hindi ve tavuk yemekten neredeyse gıdıklayacaktır. Ama bu sene her öğünde kesinlikle ama kesinlikle en az iki çeşit kırmızı et çıktı.

Mesela saf et olarak her gün çeşitli olarak adana kebap, antrikot, et döner, ciğer ızgara, et ızgara, et tantuni çıktı. Bunun yanında etli 2-3 tanede yemek çıktı. Ek olarak her öğünde balık, tavuk ve hindi etide mevcuttu.

Birde her perşembe Türk gecesi olduğundan özel yemekler çıktı. Kelle paça, tantuni, çiğ köfte, suşi vb. yemekler çıktı.

Otelin snack barda 12.00 ile 16.00 arası pizza, hamburger, tavuk döner, waffle, gözleme, kumpir, patates kızartması ve et tantuniyi her gün bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak algida ‘nın kapalı dondurmaları verilmektedir.

Öğlen ve akşam yemeklerinde tatlının haddi hesabı yok. Hepsininde tadı çok güzel. Özellikle sütlaç almanızı öneriyorum.

Nashira Resort Hotel & Aqua – Spa Havuz

Otelin güzel yanında biride her yer havuz olması. Havuzların etrafı şezlong ile dolu olmasına rağmen yer bulmakta kesinlikle zorlanacaksınız. Çünkü sabahtan havlusunu bırakan başka yerlere gidiyor ama havlusunu almıyor. Tek çare sabah kahvaltıya inerken önce havuza uğrayıp şezlong tutun.

Havuzların temizliği gayet iyiydi. Ama havuz kenarlarında bulunan ağaçların kesinlikle budanması lazım. Sahilden gelen serin hava akışını yoğun bitki örtüsü engelliyor.

Nashira Resort Hotel & Aqua – Spa Aquapark

Şimdiye kadar gittiğim en büyük aquapark bu oteldeydi. Tam 5 kat yüksekliğinde bot ile kayılabilecek 5 ‘ten fazla çeşit yetişkinler için kaydırağı mevcuttu. Bunun haricinde 3. Kattan daha yumuşak kaydıraklar mevcut.

Ayrıca çocuklar için komple ayrı bir aquapark ‘ı mevcut. Resmen çocuklar girdimi çıkmıyor.

Nashira Resort Hotel & Aqua – Spa Deniz ve Kumsal

Otel denize sıfırdır. Kumsalı kum, denizi kayalıklardan oluşmaktadır. Ama ayağınızı kesmeyen türden taş ve kayalardan oluşmaktadır. Denizi 4-5 metreden sonra birden derinleşmektedir. Ayrıca otele ait bir iskele mevcuttur.

Nashira Resort Hotel & Aqua – Spa Animasyon

Otelin animatör ekibi güzeldi. Daha iyilerini görmüş biri olarak bu ekipte idare eder. Her gece ayrı bir ekip gelerek gösteri sundular.

Umarım Nashira Resort Hotel Yorumlarım sizleri birazda olsun aydınlatmıştır.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.