Tsukimichi: Moonlit Fantasy 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Tsukimichi: Moonlit Fantasy 2.Sezon ne zaman çıkacak? 1. Sezonun bitmesiyle herkesin şuan merak ettiği soru oldu. Akıllara Tsukimichi: Moonlit Fantasy bitti mi? Tsukimichi: Moonlit Fantasy iptal mi edildi? Gibi sorular gelmesin Çünkü C2C 2. Sezon onayını şimdiden duyurdu. Ve Moonlit Fantasy hayranlarının içine su serpti.

Tsukimichi: Moonlit Fantasy 2. Sezon tanıtımı

12 bölümden oluşan ilk sezon final yaptı arkadaşlar. Hatta final sahnesinden sonra 2. Sezon için bir görselde (yukarıdaki resim) eklemişler. Ama Tsukimichi: Moonlit Fantasy 2. Sezon ne zaman başlayacak sorusunun tam cevabı belli değil arkadaşlar.

İlgili Link: Tsukimichi: Moonlit Fantasy Anime İncelemesi

Bu durumlarda aklımıza sevdiğimiz animelerin ne kadar uzun sürelerde çıktığı geliyor ve karamsarlık kaplıyor içimizi. Biliyorsunuz One Punch Man animesinin 3. Sezonu ‘nu tam 2 yıldır bekliyoruz ve hala bir haber yok. Yada Overlord 4.Sezon tam 3 yıldır onay aldı ama çıkamadı. 🙂 İnşallah bu animeninde sonu böyle olmaz.

Acaba diyorum ilk sezon gibi 2022 Temmuz ayında 2. Sezon yayınlanır mı? Yani benim tahminim bu yönde arkadaşlar.

Tsukimichi: Moonlit Fantasy 2.Sezon ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı için yazımızı takipte kalın. Ya da sizde bir tarih verebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.