Demon Slayer 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Demon Slayer 2.Sezon ne zaman çıkacak? 1. Sezonun bitmesiyle herkesin şuan merak ettiği soru bu oldu. Öncelikle Demon Slayer 2.Sezon onayı aldı arkadaşlar. Ama aradan geçen 2 yıl içinde akıllara Demon Slayer bitti mi? Demon Slayer iptal mi edildi? gibi sorular geldi. Şimdiden iyi okumalar.

2019 yılında 26 bölümden oluşan ilk sezon final yaptı arkadaşlar. Hatta final sahnesinden sonra Mugen Train filminin tanıtımına bağlandı. Daha sonrasında bu filmi Demon Slayer 2. Sezon diye paylaşan siteler dahi oldu. 🙂 Film 2020 yılında Japonyada çıktı ve gişe rekoru kırdı.

Demon Slayer 2. Sezon Fragmanı Türkçe

Demon Slayer 2. Sezon Tarihi Açıklandı

Entertainment District yaptığı resmi açıklamaya göre, animenin 2. sezonu 5 Aralık 2021‘de başlayacak. Ayrıca Demon Slayer 2. sezon tanıtımını aşağıdaki görsel ile Demon Slayer 2. sezon var mı? sorusunun cevabını vermiş oldu.

Demon Slayer 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bu arada Mugen Train anime filmi, toplamda 7 bölüm olacak şekilde anime dizisine uyarlandı ve 10 Ekim 2021 tarihinde ilk bölümü yayınlandı. Bu bölümler Kyojuro Rengoku’nun Mugen Train olaylarından önce yaşadıklarını anlatacak. Yani bu bölümleri daha yeni göreceksiniz.

İlgili Link: Demon Slayer: Mugen Train Anime Filmi

Bu 7 bölümden sonra yani 5 Aralık 2021 ‘de Demon Slayer 2. Sezon bölümlerini yayınlanacaklar. Ayrıca yeni sezon başlangıcı Daki adlı iblisin yer alacağı bir saatlik özel bölüm ile başlayacak. Şimdiden heyecanlandık.

2. Sezon ile ilgili tek kötü haber toplamda 18 bölüm olacağı. Bunun zaten 7 tanesi Mugen Train filminden uyarlama olacak. Geriye 11 bölüm kalıyor. İlk sezon 26 bölüm olduğunu halde yetmemişti. Şimdi nasıl 11 bölüme o kadar soruyu sığdıracaklar bilemiyorum.

Demon Slayer 2. Sezon Geri Sayım

SONUÇ

Demon Slayer 2. Sezonu gibi güzel haberler One Punch Man animesinin 3. Sezonu ve Overlord 4.Sezon için gelirde seviniriz.

Demon Slayer 2.Sezon ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabını vermiş olduk.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.