Demon Slayer: Mugen Train Anime Film İncelemesi

Demon Slayer: Mugen Train anime film incelemesi, konusu, karakterleri, IMDb puanı, cast, yorumları, türkçe fragmanı gibi bir çok sorunun cevabını bulabileceksiniz. Ayrıca film hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım. İyi okumalar.

Demon Slayer: Mugen Train Konusu

Tanjiro Kamado’nun ailesi iblisler tarafından katledilmiştir. Sadece kız kardeşi kurtulmuştur. Ama oda bir iblise dönüşmüştür. Bunun üzerine Kamado İblis Avcısı olmaya karar vermiştir.

İşte bu yolda Mugen Trenindeki esrarengiz bir şekilde kaybolan insanların gizemi çözmeye çalışacak.

Demon Slayer: Mugen Train Türkçe Fragmanı

Demon Slayer: Mugen Train Karakterleri

Demon Slayer: Mugen Train filminin karakterleri ve seslendirenler

Demon Slayer: Mugen Train Eleştiri ve Yorumlarım

Filmimiz Japon ‘ya yapımı olup, Aniplex tarafından 16 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Filmin süresi 117 dakikadır. Filmin orijinal adı Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen ‘dur. Gişede 452 milyon dolardan fazla kazanç sağlamıştır.

Ayrıca animasyon filmi; macera, aksiyon ve fantastik türündeki filmlerden hoşlananlara hitap ediyor. Ek olarak film iblis ve büyü türlerinide içeriyor. Demon Slayer: Mugen Train nereden izleyebilirim? Şuan sadece internet ortamından izleyebiliriz.

Anime aslında, 2016 yılında Koyoharu Gotōge tarafından yazılan bir Japon manga dizisidir. Ufotable tarafından anime filmine uyarlanmıştır. Yani filmimiz mangadan uyarlanan animeler kategorisindedir.

İlgili Link: Demon Slayer 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Filmde olaylar bir trenin içinde geçmektedir. Bir iblis treni ele geçirmiş ve insanlar ile beslenmektedir. Bu duruma bizim iblis avcısı ekibi ve Rengoku müdahale ediyor.

Film ilk dakikadan itibaren aksiyon ile başlıyor. Hiç durmadan yükselen bir grafik ile ilerliyor. Hep daha ileri taşıyor aksiyonu. Bunun yanında karakterlerin komik sahneleride iyiydi.

Çizim kalitesi animede olduğu gibi tatmin edici düzeyde. Büyü kombinasyonları ve dövüş sahneleri müthiş.

Filmde dizide daha görmediğimiz üst düzey bir iblis ile bir haşira arasındaki dövüşü ilk kez göreceğiz. Her saniyesi birbirinden güzel olan bu dövüşü soluksuz izleyeceksiniz. Ayrıca karakterlerimizin ruhsal alemlerinide göreceğiz.

SONUÇ

Demon Slayer: Mugen Train kaç yaş üstü izleyebilir? Filmi 18 yaş üstü herkes izleyebilir. Demon Slayer: Mugen Train imdb puanı 8.3 ‘tir. (38 bin ‘den fazla oy kullanılmıştır.) Filme benim puanım 8.5‘tir. Bu arada Demon Slayer: Mugen Train anime film incelemesi ‘ni beğenmişsinizdir umarım.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.