Da Wang Bu Gaoxing Anime İncelemesi (The Furious Yama)

Da Wang Bu Gaoxing anime incelemesi. Bu incelemede dizinin konusu, karakterleri, IMDb puanı, cast, yorumları, incelemesi, türkçe fragmanı gibi bir çok sorunun cevabını bulabileceksiniz. Ayrıca anime hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım. İyi okumalar dileriz.

Da Wang Bu Gaoxing Anime İncelemesi (The Furious Yama)

Da Wang Bu Gaoxing Konusu

Yeraltı Dünyasının yeni kralı küçük bir kız ama tek sorun hayaletlerden korkması. 🙂 Bakalım sorumluluklarının altından kalkabilecek mi? Yoksa diğer krallarla çekişmeyi kaybedecek mi? Aynı zamanda insanların dünyasında bir hayatı sürmektedir.

Da Wang Bu Gaoxing Fragmanı

Da Wang Bu Gaoxing Karakterleri

  • Yan Xiaoluo karakteri animenin ana karakteridir. Ayrıca Doğu Yeraltı Kralıdır. Aynı zamanda hayaletlerden korkmaktadır. Küçük ve korkak olabilir ama zekası ile bu açığını kapatmaktadır.
  • Zhan Xiaogu karakteri, Yan ‘ın korumasıdır. Tabiki kendisi bir ruhtur. Güvenilir, sadık ve cesur bir karakteri var.

Da Wang Bu Gaoxing Eleştiri ve Yorumlarım

Çizgi dizimiz Çin yapımı olup, bilibili tarafından 1 Ocak 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Anime 7 dakikalık bölümlerden oluşmaktadır. Animenin orijinal adı Da Wang Bu Gaoxing ‘dir.

Anime; fantastik ve komedi türündeki dizilerden hoşlananlara hitap ediyor. Ayrıca okul, şeytan, tanrılı ve büyü anime içeriklerini seven biriyseniz tam size göre bir anime.

Animenin en kötü yanı 7 dakika olması. Bu arada 7 dakika olmasına bakmayın giriş ve bitiş kısımları 1.30 dk sürüyor. Yani anime net olarak 5.50 dk kalıyor. 🙁 Bilibili ‘nin üstlendiği bazı güzel animeler var ama süreleri hep 7 dakika. Neden böyle bir yöntem seçiyorlar anlamadım.

Animenin süresinin yanında birde büyü kombinasyonlarının az olması eksikliklerinden biri. Gerçi 6-7 dakikalık bir bölüme ne kadar aksiyon sıkıştırabilirler ki!

Dizinin her bölümünde bir olay çözmek için kral bizzat olaylara dahil oluyor. Bunun yanında her bölüm farklı bir güç ile karşılaşıyorsunuz. Yani heyecan bitmiyor. Ayrıca anime komiklik olarak hoşuma gitti. Bir çok sahnesinde beni güldürmeyi başardı.

Animenin çizimleri gayet güzel. Şeytanlar ve melekler iyi çizilmiş. Ayrıca yaratıklarda güzel betimlenmiş.

Animede Maymun Kralı görmek ayrı bir hoşuma gitti. Takip edenler bilir Maymun Kral ‘ın yeri bende ayrıdır. Bence Çin dizilerinin şimdiye kadar en iyi karakteridir. Daha ötesi olamaz.

Sık Sorulan Sorulan

Dizi devam ettiği için aşağıdaki veriler değişebilmektedir. Onun için sayfamızı takipte kalın.

Da Wang Bu Gaoxing Kaç Sezon?

Şuan 2. Sezonu oynamaktadır.

Da Wang Bu Gaoxing Bitti mi?

Hayır devam etmektedir.

Da Wang Bu Gaoxing Kaç Bölüm?

1. Sezon 11. Bölümde bitti. Şuan 2. Sezon devam etmektedir.

SONUÇ

Boş vaktiniz olduğunuzda çerezlik olarak izlenebilecek bir anime olmuş. Eğlenceli bir çizdi dizi istiyorsanızda listenize alabilirsiniz. Ek olarak bu animasyon dizisi çocuklara uyun değildir. Ancak 13 yaş üstü izlemelidir.

Bu arada Da Wang Bu Gaoxing imdb puanı yoktur. Ama diziye benim puanım 6.8 ‘dir. Sonuç olarak Da Wang Bu Gaoxing anime incelemesi ‘ni umarım beğenmişsinizdir. İyi günler dilerim.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.