Remnant From The Ashes Oyunun Final Boss Çözümü

Remnant From The Ashes oyununu oynayanların sanırım bir çoğu finaldeki o büyük yaratığı geçememişlerdir. Yada çok uğraşmışlardır diye düşünüyorum. Şimdi bu finaldeki yaratığı kesmenin kolay yolu söyleyeceğim.

Biliyorsunuz Remnant From The Ashes finalinde kök ‘ün ele geçirdiği bir çoğu kullanıp kanatlı kocaman bir yaratığa dönüşüyor. Şimdi bu boss size kanatlarından 4 ‘er adet toplamda 8 adet meteor fırlatıyor bunlardan kaçmak çok kolay. Bu sırada siz mermi veya can ikmali yapın. Ayrıca bu sırada boss ‘a boşuna ateş etmeyin çok az canı gidecektir.

Remnant From The Ashes final çözümü
Bahsettiğim portal çıkışları

Daha sonra boss kendi etrafında dönüp sizi başka bir portala atacak, buradaki yaratıklarla boşuna savaşmayın çünkü siz onları öldürdükçe yenisi gelecek. Yani sonsuzluk gibi bir şey. Portalın iki ucunda hafif parlayan girdaba benzeyen çıkışlar olacak. Direk oralardan boss ‘un olduğu mekana geri dönmeniz lazım.

Boss ‘un zayıf olduğu zaman verilen hasarlar

Geri döndüğünüzde boss böyle uyuşuk moda geçecek işte ortasında tuttuğu çocuğun kilidi açılacak. Hemen makinalı ile oraya saldırmanız gerekiyor. Her vuruşunuz 50-125k arası can götürecektir. Bu 3-4 saniye boyunca sürecek.

Bu döngüyü iki üç kez yaptığınızda boss ölmüş olacaktır.

Oyunu satın almak isteyenler: https://store.steampowered.com/app/617290/Remnant_From_the_Ashes/

Oyunun harici olarak türkçe yaması mevcuttur.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.