The Witch: Part 2 – The Other One Film İncelemesi

The Witch: Part 2 – The Other One film ‘i hakkında yapılan yorumlar, eleştiriler neler? Filmin bütçesini ve ne kadar kazanç sağladığını hakkında ince detayları sizlerle paylaşacağım.

The Witch: Part 2 - The Other One Film İncelemesi
The Witch Part 2

The Witch: Part 2 Konusu

Lab. hava uçuran kızımız bu seferde başka bir çiftlik evinde kendisini buluyor. Burada yaşayan aileyi çeteden korumaya ayrıca kendinide şirketten koruması lazımdır. The Witch: Part 1 – The Subversion ‘ın devamı niteliğindeki film konu olarak ilk filmimizle neredeyse aynı.

The Witch: Part 2 Fragmanı

The Witch: Part 2 Oyuncuları

The Witch: Part 2 Film Eleştiri ve Yorumlarım

Filmimiz Güney Kore yapımı olup 15 Haziran 2022 tarihinde vizyona girmiştir. Film 137 dakika sürmektedir. Gişede ise 22 milyon $ kazanmıştır. Film Aksiyon ve Gizem türü içermektedir. Ama filmde bilim kurgu ve fantastik sahnelerde mevcut. Filmi altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Filmimiz The Witch: Part 1 ‘in devamıdır. Filmler birbiri ile bağlantılıdır. Bu filmi izlemeden önce ilk filmi izlemeniz lazım.

İlk filmde yaptığım eleştiriler bu filmde zirveye çıkmış. Film cadılıktan süper kahraman filmine geçiş yapmış. Hemde Süperman evrenine 🙂 yani karakterlerin yüksek seviyelere sıçramalarına eyvallahta havada yön değiştirmeleri falan 🙂 artık cadılıktan süperman ‘a geçiş. Ayrıca süper hızda unutmayalım. Bir tek gözlerinden lazer ışın çıkarmadılar.

Ama ilk film gibi efektler gerçekten güzel işlenmiş. Sadece ilk başlardaki araba sahnesi acayip kötüydü. CGI çok belli oldu. Onun haricinde dövüş sahneleri gayet iyiydi.

Oyunculuk olarak başrol oyuncusu hala psikopat görünümlü hoşuma gitti. Diğerlerinide birbirinden ayırmak zor. 🙂

SONUÇ

Film keyifle izlenebilecek bir yapım olmuş. Özellikle fantastik, aksiyon filmleri, sevenlerin hoşuna gidecektir.The Witch: Part 2 imdb puanı 6.3 ‘dır. (1,3 bin ‘den fazla oy kullanılmıştır.) Filme benim puanım 7.0‘dir. Bu arada The Witch: Part 2 – The Other One film incelemesi ‘ni umarım beğenmişsinizdir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.