Hagure Yuusha no Aesthetica Kaç Sezon?

Hagure Yuusha no Aesthetica Kaç Sezon? Eminin böyle aratanlar oluyordur. Çünkü animeyi izleyenler devamını izlemek istiyordur. Ayrıca Hagure Yuusha no Aesthetica 2.Sezon ne zaman çıkacak? diye aratanlar ne yazık ki sizlere kötü haberim var.

Animenin 2. Sezonu çekilmeden iptal edilmiş. Aslında konusu ve karakterlerin işleyişi olsun güzel giden bir animeydi. Hatta myanimelist puanı 6.7 yani devam edebilecek bir kalitedeydi. Tabi orta seviye ecchi olmasıda cabası. Şuan sadece 1. sezondan oluşmaktadır. Eğer tamamlanmamış animeleri izlemeyi sevmeyen varsa, başlamadan bıraksın.

1.Sezon 12 bölümden oluşmaktadır. Ayrıca Hagure Yuusha no Aesthetica: Hajirai Ippai adlı 4 dakikalık ve 6 bölümden oluşan yan hikaye vardır. Ana konu ile yakından uzaktan alakası yoktur.

Hagure Yuusha no Aesthetica Animesinin Konusu

Akatsuki Ousawa, verilen görevleri yapmak için dünyalar arası verilen geçiş yapabilen bir kahramandır. Verilen bir görev için Alazzard adlı evrene geçmiş ve Şeytan Kralı öldürmüştür. Kendi dünyasına dönerken yanına Şeytan Kral ‘ın kızınıda almıştır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.