Aykut Enişte 2 Film İncelemesi

Aykut Enişte 2 film incelemesi, konusu, oyuncuları, IMDb puanı, cast, yorumları, türkçe fragmanı gibi bir çok sorunun cevabını bulabileceksiniz. Ayrıca film hakkında olumlu-olumsuz eleştirilerimi nedenleriyle birlikte açıklayacağım. İyi okumalar.

Aykut Enişte 2 film incelemesi, konusu, oyuncuları

Aykut Enişte 2 Konusu

İlk filmi hatırlarsanız, Aykut hayallerinin kadını Nurhan ile evlenmek üzereydi. Ama Aykut ‘un (Cem Gelinoğlu) Cep telefonu dükkanına hırsız girmişti. Dükkana bakmak için sigorta şirketinden Gülşah gelmişti. Bu arada Gülşah, Aykut ‘tan ufak bir rica istemişti. Ama işler bu saatten sonra sara sarpa gitmişti.

Aykut Enişte 2 filminde konumuz Aykutla Gülşah evlenmek üzereyken, Gülşah ‘ın ablasının dolandırıcı kocası Talat (Hakan Yılmaz) gelecek ve Aykut ‘u dolandıracaktır. Bakalım bu sefer Aykut işleri çözüp Gülşah ile evlenebilecek mi?

Aykut Enişte 2 Fragmanı

Aykut Enişte 2 Oyuncuları

İlk filmdeki gibi oyuncu kadrosu aynı kalmış arkadaşlar. Başrollerde Cem Gelinoğlu ve Melis Babadağ bulunmaktadır. Ayrıca oyuncu kadrosuna Hakan Yılmaz ‘ı dahil etmişler.

Aykut Enişte 2 Eleştiri ve Yorumlarım

Filmimizin ne zaman vizyona gireceği belli olmadı. Filmin süresi tahmini 120 dakikadır. Film; komedi ve aile türündeki filmlerden hoşlananlara hitap ediyor. Ayrıca Aykut Enişte 2 Netflix olarak aratanlar, büyük ihtimal ilk film gibi 2. Filmde 6 aylık süre dolunca Netflix haklarını alacaktır. (İlk filmi izlemek isteyenler https://www.netflix.com/title/81158574 )

Aykut Enişte, vizyona girdiği ilk hafta filmi 64 bin kişi izlemiş. Yani istenilen performansı gösteremedi çünkü Cem Gelinoğlu ‘nun önceki saçma filmleri (ali kundilli) yüzünden bu filme herkes ön yargı ile yaklaştı. Ama film netflix ‘te yayınlanınca tekrar gündeme geldi ve 2019 yılının en çok izlenen 5. Filmi oldu.

Şahsen benim Türk komedi film tavsiyesi olarak herkese önerdiğim tek film. Eğer Aykut Enişte 2 filminde ilk film gibi küfürde aşırıya kaçmadan bizi güldürürse efsaneler arasına girecektir. Zaten ilk filmin etkisiyle vizyona girince büyük bir patlama yapmasını bekliyorum. Tabi reklamı iyi yapılırsa ve corona tedbirlerine yakalanmazsa.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.