Lucifer 5.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Arkadaşlar şuanda Lucifer dizisinin 4. Sezonunu bir çırpıda bitirmiş bulunuyorum. Aklıma direk  Lucifer 5.sezon olacak mı? sorusu geldi. Bende Netflix hesabımdan Lucifer 5.Sezon Onayı Aldı mı? diye mail attım. Bakalım Netflix ne cevap verecek, gerçi büyük ihtimal yuvarlak cevap verip geçiştireceklerdir diye düşünüyorum. Yoksa 5. Sezon hakkında ilk haberi bana verecek halleri yok… 🙂

Lucifer 5.Sezon 2. Kısım yayınlandı incelemesi için tıklayınız: https://www.profesorungunlugu.com/2021/05/lucifer-5-sezon-2-kisim-incelemesi.html

Lucifer 5.Sezon Olacak mı?

Bu sorunun cevabını başrol oyuncumuz Tom Ellis bizlere Collider‘a verdiği uzun bir röportajdan anlıyoruz.  ”4. sezon ile ilgili çok fazla spoiler vermeyeyim ama hikayemizi tam olarak bitirmediğimizi hissediyorum. Ekip olarak 5. sezon için geri dönmeyi herkesin isteyeceğini düşünüyorum. Ancak Netflix’in ne diyeceğini beklemek zorundayız ne yazık ki.”

Lucifer 5. Sezon için diğer açıklamalar senaristlerden Joe Henderson ve Ildy Modrovich ‘dan geldi. Bu ikili ew.com ‘a verdikleri röportajda ” Ancak umuyorum ki bu Havva’yı son görüşünüz değil. ” Kendilerine 5. Sezon sorulunca ”Pek çok heyecan verici şekilde olabilir ancak aklımızda özellikle bir tane fikir var. Ve o inanılmaz, inanılmaz bir 5. sezon girişi olur. 5. sezonun nasıl olabileceğine ilişkin hayli düşündük. Hatta 5. sezonun ilk sahnesi dahi aklımızda ki benim favorileri fikirlerim arasına girdi bile.” 

Bu cevaplardan anladığımız kadarıyla oyuncular olsun, senaristler olsun hepsi canı gönülden Lucifer 5. Sezonun onay almasını iple çekiyorlar. Hatta adamlar 5. Sezon bölümlerini dahi kafalarında canlandırmışlar. Netflix bunları göz önüne alıp, Lucifer hayran kitlesini de düşündüğünde Lucifer 5. Sezona onay vermeme gibi şansı gözükmüyor.

Şunu da ekleme yapim eğer ki Lucifer 5.Sezon onayı alırsa 2020 Mayıs ayından önce yayınlanmaz arkadaşlar. Netflix ‘in kötü yanı bu olsa gerek.

GÜNCELLEME: Lucifer 5. Sezon 2. Kısım 28 Mayıs 2021 tarihinde netflizte yayınlanacak arkadaşlar.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.